Cześć, jestem Martyna M.
Opinie od klientów (0)
Opinie od Opiekunów (3)
Opieka nad Racuchem to była czysta przyjemność, przekochany pieseczek :)
Użytkownik zablokowany•sierpień 2024•
- AM
Bardzo miła współpraca, Racuch to cudowny, przyjazny piesek, aż szkoda było się żegnać :D
Aleksandra M•wrzesień 2023•