Cześć, jestem Kuba A.

Opinie od klientów (0)

    Opinie od Opiekunów (2)

    • Agata G

      Przesympatyczni opiekunowie. Świetnie przygotowana wyprawka dla psiaka. Gary podczas pobytu dał się poznać od najlepszej strony

      Agata Gwrzesień 2023

    • Wszystko super i bezproblemowo. Bardzo mili i pomocni ludzie! Zadbali o każdy szczegół. :)

      Użytkownik zablokowanylipiec 2022